Far Cry 5: Gold Edition (3DM – RİP) Torrent Oyun İndir

0
( Yüksek Kalite )
Sosyal medyada paylaşın bize destek olun!

 

 

 

Far Cry 5: Gold Edition Oyununun Konusu:  

İlk kere Amerika, ve Orta Amerika‘daki Montana eyaletinde geçecek öyküde, faşizm dolu ve yobaz dindarlığın karar sürdüğü bu yarıyılda, serbestliği elde etmek için yaşamda kalmaya çalışacağız. Montana‘da bulunan Hope County‘de, yeni şerif dayanakçısı olarak başladığımız oyunda, kasabanın şiddet yoluyla ele geçirilmesini tetikleyecek fanatik bir kült inancı olan Eden’s Gate Projesi tarafından senelerdir suskun olan hareketi süratlendirdiğini bile bölen oyuncular, Hope County durgunlarıyla eforlarını birleştirip tüm negatifliklere karşı büyük bir direnişi oluşturacaklar.
-Külte karşı savaşan oyuncular, Hope County süresince değişik reyin tercübelerine sahip olacakları eşsiz yerler görecek.

-Yolculukları süresince oyuncular, Big Sky Country’de kült eforlarıyla beraber hava savaşına girmek için uçak kullanabilecekler.

-Kült azalarının izini sürerken ve tarım arazileri, ormanlar, dağlar ve dereler arası ikonik Amerikan otomobilleri, kamyonlar, ATV’ler ve tekneler kullanabilecekler.

-Vasıtalar ayrıca hayvanlar tarafından hamleye uğrandığında ya da işlerin tasarlandığı gibi gitmediği gidişatlarda basitçe kaçmak için bir barınak vazifeyi görecek.

GOLD EDITION NE İÇERİYOR:

– FAR CRY 5 OYUNU

– SEASON PASS

– DIGITAL DELUXE PACK – DLC

MİNİMUM SİSTEM GEREKLİLİKLERİ:
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit) 
İşlemci:
Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz ve üstü
Ram Belleği:
8 GB RAM 
Grafik – Ekran Kartı:
NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270 ve üstü
Kapladığı Alan:
30 GB kullanılabilir hafıza

 

 

 

  torrenthane.comFar.Cry.5.Gold.Edition-3DM.RePack.torrent (58,2 KiB, 348 hits)

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Far Cry 5: Gold Edition (3DM – RİP) Torrent Oyun İndir

Sosyal medyada paylaşın bize destek olun!

Sosyal medyada paylaşın bize destek olun!      Far Cry 5: Gold Edition Oyununun Konusu:   İlk kere Amerika, ve Orta Amerika‘daki Montana eyaletinde geçecek öyküde, faşizm dolu ve yobaz dindarlığın karar sürdüğü bu yarıyılda, serbestliği elde etmek için yaşamda kalmaya çalışacağız. Montana‘da bulunan Hope County‘de, yeni şerif dayanakçısı olarak başladığımız oyunda, kasabanın şiddet yoluyla ele […]

Tür: Aksiyon Oyunları, Ekstra Paketler, FPS Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?