Extinction: Deluxe Edition + DLC Full Torrent Oyun İndir

0
( Yüksek Kalite )
Sosyal medyada paylaşın bize destek olun!

 

 

 

Extinction oyunun Deluxe Edition paketi yayınlandı. Son özellikler ve tüm dlclerin bulunduğu tek dosya torrenthane farkıyla karşınızda. 

Oyunun Açıklaması: Efsaneye göre Ravenii, saklıca saldıran ve insanlığı tehdit eden 46 metrelik kana susamış bir canavar silahlı gücüdür. Siz ise sonsuz Ravenii dalgasıyla savaşma maharetlerine sahip, dünya üzerindeki son Muhafızlardan asker Avil’siniz. Tüm kırsala dağılan devasa canavarlar ve onların minyonlarıyla savaşarak şehirleri müdafaa edin ve hanelerinden koparılmış mültecileri kurtarın. Düşman grupları yerden ve havadan saldırırken taktiğinizi hızlı bir şekilde belirleyin. Avantajlı olmak için maharete dayalı dinamik savaş sistemini kullanın ve düşmanları tesirsiz hale getirip parçalara ayırın. Bu artık bir savaş değil. Bu bir soykırım ve insanlığın yok olmasını sadece siz engelleyebilirsiniz. 

Kapsamı geniş Hikâye Savaşı. Olası olduğunca çok sivili kurtarıp ceberrut düşmanları alt ederek kapsamı geniş bir hikâye savaşında insanlığı savunun.

Dinamik Yan Görevler. Çeşitli hedeflere sahip sayısız yan görevi bitirerek, size savaşta yardımcı olacak yükseltmeler kazanın.

Yeteneğe Dayalı Savaş. Yatay ve dikey olarak ilerleyin, duvarlarda koşun ve yıkıcı hava saldırıları gerçekleştirmek için kamçınızı kement gibi kullanın. Dev yaratıkların tesirli şekilde üstünden geçmek ve zayıf noktalarından yararlanmak için dinamik savaş manevralarında ustalaşın; oyun tarzınıza en uygun yolu geliştirmek için değişik yetenek ağaçlarını rakımın.

Etkileşimli Ortam. Tamamiyle tahrip edilebilir bir ortamda serbestçe ilerleyin ve dünyadaki nesneleri stratejik avantajınıza dönüştürün.

Sayısız Savaş Senaryosu. Her savaş alanı bir öncekinden farklıdır; her oynadığınızda benzersiz bir savaş vaziyeti oluşur.

Çarpışma Modu. En yüksek skor için yarışmak üzere benzersiz savaş alanları oluşturup çevrimiçi oyunculara alan okuyun.

Yok Etme Modu. Dalga dalga daimi karşınıza çıkıp zalimane saldıran dev ve çıtı pıtı gruplarıyla savaşın.

Oyunun Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64-bit versiyon gerektirmektedir.
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ( 2 GB VRAM ) / AMD Radeon HD 7870 ( 2 GB VRAM )
DirectX: Sürüm 11

 

 

 

  torrenthane.comExtinction.Deluxe.Edition.2018.torrent (13,0 KiB, 181 hits)

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Extinction: Deluxe Edition + DLC Full Torrent Oyun İndir

Sosyal medyada paylaşın bize destek olun!

Sosyal medyada paylaşın bize destek olun!      Extinction oyunun Deluxe Edition paketi yayınlandı. Son özellikler ve tüm dlclerin bulunduğu tek dosya torrenthane farkıyla karşınızda.  Oyunun Açıklaması: Efsaneye göre Ravenii, saklıca saldıran ve insanlığı tehdit eden 46 metrelik kana susamış bir canavar silahlı gücüdür. Siz ise sonsuz Ravenii dalgasıyla savaşma maharetlerine sahip, dünya üzerindeki son Muhafızlardan […]

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?